ب ام و X۵ مدل ۲۰۱۹؛ قیمت و مشخصات

کمپانی ب ام و قیمت و مشخصات مدل ۲۰۱۹ از شاسی بلند X5 را اعلام کرد. این خودرو چند ماه قبل معرفی شده بود.

وبسایت ماشین۳: کمپانی ب ام و چندی قبل نسل جدید و چهارم شاسی بلند X5 را معرفی کرد و اکنون نوبت به اعلام قیمت و مشخصات این خودرو رسیده است. ب ام و X5 جدید در نسخه xDrive 30d با قیمت پایه ۱۱۲ هزار و ۹۰۰ دلار و در نسخه xDrive 50d با قیمت پایه ۱۴۹ هزار و ۹۰۰ دلار به فروش خواهد رسید.

ب ام و x5 نسخه ۳۰d به موتور ۳٫۰ لیتری توربودیزل با ۲۶۱ اسب بخار قدرت و ۶۲۰ نیوتن متر گشتاور مجهز شده که امکان دستیابی به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت در مدت ۶٫۵ ثانیه پس از حرکت از حالت سکون را فراهم می‌کند. این قدرت به وسیله جعبه دنده ۸ سرعته اتوماتیک به صورت استاندارد به هر چهار چرخ انتقال پیدا می‌کند.

این نسخه به صورت استاندارد به تجهیزاتی چون ورود و استارت بدون کلید، دوربین دید عقب و دید ۳ بعدی اطراف، کروز کنترل فعال، هشدار برخورد از عقب در ترافیک، دستیار حفظ حرکت خودرو بین خطوط و دستیار کنترل فرمان در بزرگراه مجهز شده.

از دیگر تغییرات می‌توانیم به سیستم اطلاعات و سرگرمی مجهز به اپل کارپلی، تهویه مطبوع دوگانه، سیستم صوتی مجهز به ۱۰ بلندگو، آینه‌های جانبی جمع شونده برقی و آینه وسط الکتروکرومیک اشاره کنیم.
ب ام و یک پکیج مهیج را برای X5 در نظر گرفته که xOffroad نام دارد که ویژگی‌هایی چون سیستم تعلیق بادی، مخافظت اضافی از قسمت تحتانی خودرو به جهت جلوگیری از آسیب، قفل دیفرانسیل عقب الکتریکی و حالت رانندگی آفرود را در اختیار شما قرار می‌دهد.

خریداران می‌توانند تریم M Sport را برای خودرو خود سفارش دهند که قیمت ۴ هزار دلاری دارد و ترمزهای بزرگتر، چرخ‌های منحصربه‌فرد، سیستم تعلیق تطبیق پذیر و قطعاتی با برند M را به X5 اضافه می‌کند. چرخ‌های ۱۹، ۲۰ و ۲۱ اینچی در دسترس خریداران قرار دارند.
اما در نسخه M50d ویژگی‌های دیگری چون چرخ‌های ۲۰ و ۲۲ اینچی، تهویه مطبوع ۴ گانه، صفحه آمپر مخصوص ب ام و، گرمکن و سردکن صندلی‌های جلو، سیستم صوتی با ۱۶ بلندگو، چراغ‌های جلو لیزری و پکیج M اسپرت برای بدنه را هم با خود به همراه دارد.خریداران می‌توانند تریم M Sport را برای خودرو خود سفارش دهند که قیمت ۴ هزار دلاری دارد و ترمزهای بزرگتر، چرخ‌های منحصربه‌فرد، سیستم تعلیق تطبیق پذیر و قطعاتی با برند M را به X5 اضافه می‌کند. چرخ‌های ۱۹، ۲۰ و ۲۱ اینچی در دسترس خریداران قرار دارند.
اما در نسخه M50d ویژگی‌های دیگری چون چرخ‌های ۲۰ و ۲۲ اینچی، تهویه مطبوع ۴ گانه، صفحه آمپر مخصوص ب ام و، گرمکن و سردکن صندلی‌های جلو، سیستم صوتی با ۱۶ بلندگو، چراغ‌های جلو لیزری و پکیج M اسپرت برای بدنه را هم با خود به همراه دارد.

 

۵ در نسخه M50d به یک موتور ۳٫۰ لیتری دیزلی ۶ سیلندر با ۴ توربو مجهز شده که ۳۹۴ اسب بخار قدرت و ۷۶۰ نیوتن متر گشتاور تولید می‌کند و قادر است در مدت ۵٫۲ ثانیه پس از حرکت از حالت سکون به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت دست پیدا کند.

در این نسخه سیستم اطلاعات و سرگرمی ب ام و مورد استفاده قرار گرفته که از ۲ نمایشگر ۱۲٫۳ اینچی تشکیل شده که امکان رقابت با سیستم‌های موجود در محصولات آئودی و مرسدس را دارد. از دیگر ویژگی‌های آن نمایشگر هدآپ، کنترل حرکتی، صندلی‌های اسپرت و دو خروجی USB برای سرنشینان عقب است که به صورت استاندارد در خودرو وجود دارند.

 

نمایش

  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 8

    Score
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

من ربات نیستم *