مارادونا:اگر باختید،به آرژانتین برنگردید!

دیگو مارادونا، اسطورۀ فوتبال آرژانتینی، به تیم ملی این کشور پیام داد که اگر در بازی فینال جام “کوپا امریکا” شکست خوردید، دیگر به آرژانتین برنگردید!

شوخی مارادونا با مسی

شوخی مارادونا با مسی

مارادونا به مناسبت سی امین سالروز به ثمر رساندن گلِ معروفش که از آن به “دست خدا” یاد می شود، به شبکه “سی ۵ ان” گفت: بی هیچ شکی در بازی فینال برنده خواهیم شد.

 

alalam_636023149012733711_25f_4x3

گل مارادونا معروف به دستِ خدا

مارادونا در مرحلۀ یک چهارم نهایی جام جهانی ۱۹۸۶، با دست به انگلیس گل زد و این بازی با نتیجۀ ۲-۱ به نفع آرژانتین به پایان رسید.
به نوشتۀ وبگاه “روسیا الیوم” مارادونا در سی امین سالروز به ثمر رساندن این گل، گفت: قطعاً روز یک شنبه، بازی را خواهیم برد و اگر باختیم، بازیکنان آرژانتین دیگر نباید به کشور برگردند.
آرژانتین در مرحلۀ فینال جام کوپا آمریکا، روز یک شنبه به مصاف شیلی خواهد رفت و این به آن معنی است که فینال جام کوپا آمریکا، دوباره تکرار خواهد شد، چرا که در دورۀ پیش نیز این دوتیم در مرحله فینال با یکدیگر روبرو شدند و پس از تساوی صفر – صفر در وقت عادی، کار به ضربات پنالتی کشید که در آن، آرژانتین نتیجه را ۴ بر ۱ واگذار کرد.
تیم ملی آرژانتین از سال ۱۹۹۳ که قهرمان جام میان قاره ای در اکوادور شد، تاکنون هیچ مقامی کسب نکرده است به همین سبب، این بازی برای آرژانتین بازی بسیار حساسی است.
7 thoughts برای “مارادونا:اگر باختید،به آرژانتین برنگردید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

من ربات نیستم *