مردی با کلاه گیس به ۴ بانک در تهران دستبرد زد!+عکس

رکنا: سه نماینده حقوقی بانک‌های تهران، سارق میانسال بانک‌های خود را شناسایی کردند. درحالی که متهم منکر سرقت‌هاست، فیلم دوربین‌های مداربسته نشان داد او با کلاه‌گیس به این بانک‌ها دستبرد زده است.

همزمان با دستگیری سارق میانسال بانک‌های تهران ، سه نماینده حقوقی بانک در مواجهه حضوری او را به عنوان سارق معرفی کردند. این درحالی است که متهم همچنان منکر سرقت‌هایش بوده و مدعی است اشتباهی دستگیر شده است.

متهم میانسال بعدازظهر ۱۷ اسفند در جریان دستبرد مسلحانه به بانک ایران‌ زمین شعبه شریعتی دستگیر شد. پلیس Police از او یک قبضه سلاح، کلاه‌گیس و تعدادی فشنگ کشف کرد. ماموران در ادامه تحقیقات متوجه شدند ردپای این متهم در سرقت Stealing دو بانک در سال گذشته و یک بانک نیز در اوایل امسال دیده شده است. بنابراین دیروز سه نماینده حقوقی بانک‌هایی که ردپای این سارق در آن به دست آمده بود، در مواجهه حضوری با متهم قرار گرفتند و او را به عنوان سارقی معرفی کردند که با کلاه‌گیس، عینک و ریش پروفسوری وارد بانک شده و بعد از سرقت، گریخته بود. متهم با توجه این‌که شناسایی شده بود، همچنان مدعی بود بی‌گناه بوده و اشتباهی دستگیر شده است. متهم در جریان تحقیقات گفت: من در یکی از دانشگاه‌های آلمان در رشته سخت‌افراز و امنیت شبکه درس خوانده‌ام. وقتی به ایران آمدم، کارهای مختلف انجام دادم تا این‌که به دلیل مشکلاتی کارم را از دست داده و از همسرم جدا شدم. رفت و آمد درستی با خانواده‌ام نداشتم. من دزدی theft از بانک‌ها را انجام نداده‌ام. با صدور قضایی متهم در بازداشت به سر می‌برد و تحقیقات از او ادامه دارد.

 

نمایش

  • 10
  • 10
  • 10
  • 10
  • 10
  • 10

    Score




دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

من ربات نیستم *