نقاشی های زیبا و حیرت انگیز هنرمند آمریکایی

هنر مملو از دنیا های زیبا وشگفت انگیز است. این عنصر محبوب و دوست داشتنی، شاخه های زیاد و متنوعی دارد و هر کسی با توجه به علاقه خود، یکی از آن ها را دنبال می کند.، موسیقی، فیلم و نقاشی، ازجمله محبوب ترین زمینه های هنری هستند.

وبسایت روزیاتو – حامد آل محمد: هنر مملو از دنیا های زیبا وشگفت انگیز است. این عنصر محبوب و دوست داشتنی، شاخه های زیاد و متنوعی دارد و هر کسی با توجه به علاقه خود، یکی از آن ها را دنبال می کند.، موسیقی، فیلم و نقاشی، ازجمله محبوب ترین زمینه های هنری هستند. حتما تا به حال شما هم درباره برگزاری نمایشگاه های مختلف نقاشی، خبرهایی را شنیده اید.

برخی از تابلوها با قیمتی سر سام آور به فروش می رسند و برخی دیگر نیز ارزش چندانی ندارند. در این میان، افرادی هم هستند که این کار را برای سرگرمی و تنها از روی علاقه انجام می دهند.

تصاویری که در ادامه خواهید دید، توسط فردی به نام «برنت ایستابروک» خلق شده اند. وی به قدری به این کار علاقه داشته که حاضر شده برای کشیدن نقاشی ها، از شغل خود بیرون بیاید. وی اعتقاد دارد که انسان ها در زندگی باید به دنبال علایق خود بروند و کارهایی که دوست دارند را انجام دهند.

او نقاشی هایی زیبای خود را از روی حیوانات بامزه کشیده و توانسته آثاری بسیار دیدنی خلق نماید. پیشنهاد می دهیم به تماشای این تصاویر زیبا بنشینید و از آن ها لذت ببرید.

 

۱۰۹۱۱۳۷_۶۹۷ ۱۰۹۱۱۳۸_۵۸۳ ۱۰۹۱۱۳۹_۶۵۹ ۱۰۹۱۱۴۰_۱۵۰ ۱۰۹۱۱۴۱_۶۸۶ ۱۰۹۱۱۴۲_۸۷۳ ۱۰۹۱۱۴۳_۵۶۵ ۱۰۹۱۱۴۴_۶۹۳ ۱۰۹۱۱۴۵_۱۰۵ ۱۰۹۱۱۴۶_۳۵۸ ۱۰۹۱۱۴۷_۸۹۸ ۱۰۹۱۱۴۸_۶۵۱

نمایش

  • 5
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 7.8

    Score
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

من ربات نیستم *