کاهش ۸ تا ۱۲ درصدی آیفون ۷

قیمت گوشی های آیفون ۷ با ورود رسمی آن در طی یک هفته اخیر ۸ تا ۱۲ درصد کاهش یافت .

حاکی از آن است که هم اکنون در بازارموبایل تهران ، قیمت گوشی آیفون ۷ نسبت به هفته گذشته حدود ۸ تا ۱۲ درصد کاهش قیمت یافته است ، به طوریکه در این بازار قیمت گوشی آیفون ۷با حافظه ۱۲۸ گیگ رنگ مشکی، ۳ میلیون و ۸۰ هزار تومان ، جت بلک آن ۳ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان به فروش می رسد ، همچنین گوشی آیفون ۷ با حافظه ۳۲ گیگ مشکی ۲ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان و و ۲۵۶ گیگ مشکی مات ۳ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان به فروش می رسد که نسبت به هفته گذشته با کاهش قیمت مواجه شده است .

همچنین قیمت های که بر روی سایت یک فروشگاه اینترنتی قرار گرفته است قدری با قیمت بازار متفاوت است بر اساس قیمت ها ی نمایش داده شده ، گوشی موبایل اپل با ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت ۳میلیون و ۳۵۹ هزار تومان ، گوشی موبایل اپل۷ با ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت ۳میلیون و ۱۴۹ هزار تومان و گوشی موبایل اپل مدل ۷ با ظرفیت ۳۲ گیگابایت ۲ میلیون و ۸۹۹ هزار تومان قیمت گذاری شده است .

 

iphone-7-review-8-650-80-620x328

 

رئیس اتحادیه دستگاه‌های مخابراتی ارتباطی و لوازم جانبی در این باره به خبرنگار جام جم آنلاین گفت : ورود رسمی آیفون ۷ به بازار از حدود یک هفته پیش آغاز شده است و این واردات رسمی توانسته قیمت گوشی را۸ تا ۱۲ درصد در بازار بشکند .

غلامحسین کریمی افزود : ۵ شرکت تا کنون گوشی های خود را از گمرگ ترخیص کرده و وارد بازار کرده اند و در روزهای آینده باقی شرکت هایی که مجوز رسمی واردات دارند محصولات خود را ترخیص خواهند کرد،علاوه بر این شرکتهای یاد شده بازهم ثبت سفارش انجاد داده اند که در راه است و به مرور گوشی های بیشتری به صورت رسمی روانه بازار خواهد شد و قیمت ها بیش از آنچه که الان هست شکسته خواهد شد .

وی از مردم خواست برای تشخیص کالای اصل از تقلبی کد ۱۵ رقمی IMEI را که درشبکه گمرک و سازمان صنعت و معدن نیز به ثبت رسیده و برروی کارتون گوشی نیز درج شده است را در سامانه ۳۰۰۰۸۸۸۷ وارد کنند تا از اصل بودن کالای خود مطمئن شوند .

کریمی گفت : مردم حتما به گارانتی ها ی رسمی که بر روی سایت اتحادیه قرار داده می شود دقت کنند و به هیچ وجه گارانتی های تقلبی ازجمله اینتل را خریداری نکنند،چرا که ۱۰۰ درصد تقلبی است .

منبع: جام جم آنلایندیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

من ربات نیستم *